Perfektní a výkonné elektrokolo, na kterém už těžko poznáte, že vůbec elektrokolem je! Chcte zazářit v terénu a na horách? Focus Bold2 je vaše volba.

Pohon Shimano Steps je s baterií parádně zapracován do rámu, poskytuje až 70Nm a Bold2 s ním jede až 100km na jedno nabití!

Zatáčky, boule, skoky a zábava. Focus Bold2 nabízí všechny atributy perfektního trailového MTB, které navíc pohání síla elektromotoru Shimano Steps s kroutícím momentem 70Nm.

Základem je nádherně zpracovaný hliníkový rám z materiálu AL7005 s baterií integrovanou do spodní rámové trubky tak, že pohledem téměř nepoznáte, že se jedná o elektrokolo.

Moderní design a celkově skvělý vzhled. Rám má velmi elegantní křivky, uschoval velkokapacitní baterii a byl vytvořen ze slitiny hliníku 7005. Focus Bold2 potěší zábavným projevem, několika stupni asistence pohonu a špičkovým osazením, se kterým zdoláte každý kopec nahoru i dolů.

Moderní horské elektrokolo bez kompromisů!

FLEXIBILNÍ

Nová a snadno instalovatelná sada T.E.C. vám nabízí extra 756 Wh pro delší výlety.

TRAIL-ORIENTED

Díky teleskopické sedlovce a vodítku řetězu, jste více připraveni na nástrahy členitého trailu!

PROGRESIVNÍ

Díky kompaktní konstrukci motoru Shimano E8000 a naší baterie, jsme pro FOCUS BOLD² vytvořili super agilní geometrii. Tím je zajištěno, že máte stejnou zábavu na trase, stejně jako s kolem bez asistence motoru.

Základní parametry

  • Výrobce: FOCUS
  • Průměr kol:29
  • Pohlaví: pánské (uni)
  • Barva:  modrá, zelená
  • Odpružení: přední vidlice
  • Materiál rámu: Hliník
  • Model/kolekce/rok: 2018

O značce Focus

Focus je značkou kol, spadající pod německý koncern Derby Cycle. Vysoké investice do značky se pozitivně podepisují na nových technologiích, díky kterým je Focus známým inovátorem nejen na poli závodním. To, jak pracuje například s karbonem a jeho vlákny je rozhodně potěšením pro každého technického nadšence.

Celý příběh Focusu začal u cyklokrosu. Mike Kluge, světový šampion, značku založil v roce 1993. O rok později Focus představil první produkční kola.

Focus dokáže nabídnout rozmanité jízdní zážitky. Zvolte pro své toulky po horách 

 >> FOCUS Bold2 29 2018

zdroj informací, foto a prodejce: Bikero.cz