INSPIRACE A INFORMACE

www.akubikes.cz  je informační web, který si dal za cíl: pomoci při výběru elektrokola a zmapovat oblast elektrokol na českém trhu. Také nahlédneme do zahraničí.  Ukážeme Vám parametry a využití elektrokol. A zároveň Vás chceme inspirovat.

Provozovatel webu

Michal Kudrna
IČO: 76077161

Máte dotaz nebo připomínku? Napište mi: michal@akubikes.cz

Na webu jsou nejen různé informace, ale také ceny a různé odkazy. Udělejme si v tom jasno. Nic neskrýváme 🙂 A budu rád pokud mi napíšete nějaký tip na kolo nebo pěkný cyklo výlet. Případně nějaký zajímavý inspirativní zážitek s elektrokem… .

SPOLUPRÁCE

Máte tip na elektrokolo, recenzi na elektrokolo nebo pěkný cyklo výlet. Případně nějaký zajímavý inspirativní zážitek s elektrokolem a chcete se pochlubit? Pošlete nám ho, rádi ho zveřejníme.

Spolupráci nabízíme i prodejcům elektrokol, ať již formou PR článku nebo inzercí. Rádi zašleme podmínky této spolupráce.

CENY

U některých recenzí a představení různých elektrokol jsou uvedené ceny. Tyto ceny jsou převzaté z internetových obchodů, ceny si sami nevymýšlíme. Jsou uvedeny včetně DPH. Jsou aktuální v den zveřejnění příspěvku. Jednotlivé internetové obchody mohou ceny průběžně měnit.

Ceny jsou uváděny pouze pro Vaši lepší orientaci a představu o jednotlivých produktech.

ODKAZY

U některých produktů a služeb, o kterých zde na www.akubikes.cz píšeme a představujeme je, jsou uvedeny provizní odkazy ( affiliate odkazy). Co to znamená? Pokud si po kliknutí na takový odkaz něco koupíte, my dostaneme malou provizi z každého vašeho nákupu. Vy ale neplatíte nikdy nic navíc, ceny jsou stejné. Provize nám je vyplácena vždy z marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby prodává, například podobně jako reklama.

Podívejte se také na: