Scott. Musím se přiznat, ale mám pro tuto značku slabost. Jasně, v hlavní roli je Kate Courtney, skvělá americká bikerka, mistryně světa v cross country ( 2018 ) a sedminásobný mistr světa a olympijský vítěz Nino Schurter. A Scott k tomu může přihodit silniční World tour team Sunweb, který se pro rok mění v tým Team DSM jezdící na kolech Scott.

Podpora nejlepší světových cyklistů na příč disciplínami značí, že vývoj kol ve Scottu pokračuje neustále vpřed. Ne jinak je tomu i v segmentu elektrokol. Dnes představím tři elektrokola z nabídky značky Scott z kolekce pro rok 2021. 

První bude trekové elektrokolo, hned v závěsu špičkové celoodpružené horské elektrokolo a vše zakončím silničním elektrokolem.

 Krosové elektrokolo SCOTT Sub Cross eRIDE 30 

Zažijte zábavu na cross elektrokole, ať už vyrážíte kamkoliv! Nebojte žádného výletu.

Na šotolinové cesty a hladké traily je tu krosové elektrokolo SCOTT Sub Cross eRIDE 30, e-bike se silným elektropohonem Bosch Active. Baterie je prakticky integrovaná do rámu, takže nenaruší vyladěný design elektrokola. K vašemu dokonalému pohodlí při jízdě slouží i nastavitelný představec a ergonomické sedlo.

Kolo se dodává ve variantách s pánským a dámským rámem.

Krosové elektrokolo SCOTT Sub Cross eRIDE 30 Men

Dámské krosové elektrokolo SCOTT Sub Cross eRIDE 30 

Celoodpružené horské elektrokolo SCOTT Genius eRIDE 930

Horské stezky, divoké sjezdy, divoké lesní stezky. Energie, design a vášeň, stačí jen nasednout a užívat si.

SCOTT Genius eRIDE 930 je novou generací horských celoodpružených elektrokol. O jeho dokonalosti vás přesvědčí odolný hliníkový rám, ty nejvybrannější technologie, plná integrace, vyspělá baterie Bosch Power Tube až do 1125 Wh i ostrý design, který upoutá. Celoodpružený e-bike SCOTT slibuje pořádný zážitek v terénu! Nenechte ztěžknout své nohy a kromě pořádně rychlých sjezdů si užijte i výšlapy.

Elektrokolo SCOTT Genius eRIDE 930

 Silniční elektrokolo SCOTT Addict eRIDE 20

Nejdříve byly elektrokola ve městech, pak se začaly prohánět terénem a nyní přichází jejich čas na silnici. Technologie pokročily rychle vpřed a díky tomu se i milovníci silniční cyklistiky, kteří chtějí při svých vyjížďkách využít všech výhod e-biku, radovat. Silniční elektrokola nastupují … . A Scott nesmí chybět.

Absolutní novinka pro rok 2021 vám nedá spát – silniční elektrokolo SCOTT Addict eRIDE 20 vám v mnohém ulehčí, ale také vám nabídne naprosto nové obzory silniční cyklistiky. Díky silničnímu e-biku můžete vyrazit na ještě strmější stoupání než obvykle a vychutnáte si ještě delší vyjížďky. Elektro silnička s karbonovým rámem je lehká, pořádně výkonná, dá vám extra porci energie a přitom je to pořád sourozenec toho silničního kola, které znáte ze Světového poháru. K dispozici je Range Booster. Zhmotněte si svůj sen o cyklistice!

Silniční elektrokolo SCOTT Addict eRIDE 20

Kompletní nabídku od značky Scott najdete u Endorphin Republic. Kola, elektrokola, včetně dopňků a vybavení, k tomu také věci od Scotta pro běhání nebo Skialpy a lyžování. Materální vybavením to nekončí, přidávají k tomu špičkové služby, mezi jejich speciality patří 3D nastavení posedu vašeho kola, fitting lyžařských bot pomocí technologie Vacuum Fit nebo servis závodních kol a lyží.